Po-Pia 7:00 - 16:00
+421 911 820 936
0 0 položiek
0 €
Prázdny košík

Poradňa

Som tu pre vás
Ondrej Kardoš
+421 911 820 936
info@colormarket.sk
  Drevené ploty sú pri rodinných domov samozrejmosťou. Keď sú dobré upravené vyzerajú veľmi pekne.  Aby aj Váš plot patril k tým krajším, je potrebné ho tiež vhodným spôsobom natrieť. Ak ste rozhodnutý, že plot ktorý idete natierať má vyžarovať pozitívnu, prírodnú energiu tak je OSMO Ochranná olejová lazúra pre Vás ako stvorená. 
Fasáda, terasa, záhradný nábytok , pergola ...Drevo dotvára vzhľad mnohých domov aj pohodu vo Vašej záhrade.  Aby ste si ju mohli užívať dlhé roky, mali by ste ho udržiavať v dobrej kondícií.  
Drevo je najprirodzenejší a najpoužívanejší materiál v interiéroch. Využíva sa na nábytku, podlahách aj na obkladoch stien. Drevo je nevyhnutné ošetriť tak, aby sa zakonzervovalo a vydržalo v perfektnom stave čo najdlhší čas.  Na to sú produkty OSMO ušité a mieru.  
Už ste investovali nemálo peňazí do domu, do záhrady, do auta ale Vaša brána ostala hrdzava a škaredá? Je čas to zmeniť, ale neviete ako na to? My Vám dáme návod ako nato.
Čoraz viac sa stretávame s prípadmi, keď sa zákazník rozhodne prekryť staré drevené parkety laminátovou alebo hotovou drevenou podlahou bez toho, aby si uvedomil, že stará drevená podlaha sa dá prebrúsiť a zrenovovať. Veľa zákazníkov ani netuší, akú krásnu drevenú podlahu doma má.
Ponúkame služby v odvetví práškového lakovania a predúpravy materiálov tryskaním. 
Dobré to poznáte, idete si po meste vo vašom nablýskanom aute a zrazu niekto do Vás "ťukne". Vtedy Vás napadnú všelijaké myšlienky a jednou z nich je koľko ma to zase bude stáť. Ak sa rozhodnete nenechať to na odborníkov ale chcete si opraviť auto sám, môžeme Vám s tým pomôcť.
Nové, zatiaľ neošetrené drevo je vhodné napustiť kvôli životnosti náteru fungicídnou penetráciou, ktorá drevo ochráni pred drevokaznými hubami, plesňami a modraním dreva (napríklad impregnačný náter Herbol-Bläueschutzgrund). 
Pred začiatkom natierania je potrebné pripraviť povrch kovových predmetov. Musíme rozlíšiť, či ide o náter nových neskorodovaných predmetov, alebo o náter predmetov napadnutých koróziou.
Výber farby do vášho domova nie je vždy ľahká záležitosť. Väčšinou podvedome siahneme po odtieni, ktorý v nás vyvoláva príjemný pocit.
Každoročne korózia "rozožerie" stovky eur v domácnosti ZINGA-ANITOKOROZNY NÁTER NÁHRADA ŽIAROVÉHO ZINKOVANIA Nátery na oceľ vytvoria len ochranný povlak ale po čase začnú praskať a následne sa vytvorí hrdza a farba sa odlúpne. A Vás čaká opätovné natieranie a rekonštrukcia starých náterov, čo nestojí málo peňazí a času. S tým je koniec ZINGA – zinkovanie za studena, je riešením Vašich starosti.