INFOLINKA NONSTOP
+421 911 820 936
0 0 položiek
0 €
Prázdny košík

Poradňa

Som tu pre vás
Ondrej Kardoš
+421 911 820 936
info@colormarket.sk
V predajni Color market nájdete najširší výber kvalitných drevených podláh od slovenského výrobcu. Cena už od 24€/m²!!!
Dobré to poznáte, idete si po meste vo vašom nablýskanom aute a zrazu niekto do Vás "ťukne". Vtedy Vás napadnú všelijaké myšlienky a jednou z nich je koľko ma to zase bude stáť. Ak sa rozhodnete nenechať to na odborníkov ale chcete si opraviť auto sám, môžeme Vám s tým pomôcť.
Už ste investovali nemálo peňazí do domu, do záhrady, do auta ale Vaša brána ostala hrdzava a škaredá? Je čas to zmeniť, ale neviete ako na to? My Vám dáme návod ako nato.
Každoročne korózia "rozožerie" stovky eur v domácnosti ZINGA-ANITOKOROZNY NÁTER NÁHRADA ŽIAROVÉHO ZINKOVANIA Nátery na oceľ vytvoria len ochranný povlak ale po čase začnú praskať a následne sa vytvorí hrdza a farba sa odlúpne. A Vás čaká opätovné natieranie a rekonštrukcia starých náterov, čo nestojí málo peňazí a času. S tým je koniec ZINGA – zinkovanie za studena, je riešením Vašich starosti.
Čoraz viac sa stretávame s prípadmi, keď sa zákazník rozhodne prekryť staré drevené parkety laminátovou alebo hotovou drevenou podlahou bez toho, aby si uvedomil, že stará drevená podlaha sa dá prebrúsiť a zrenovovať. Veľa zákazníkov ani netuší, akú krásnu drevenú podlahu doma má.
Ponúkame služby v odvetví práškového lakovania a predúpravy materiálov tryskaním. 
Výber farby do vášho domova nie je vždy ľahká záležitosť. Väčšinou podvedome siahneme po odtieni, ktorý v nás vyvoláva príjemný pocit.
Pred začiatkom natierania je potrebné pripraviť povrch kovových predmetov. Musíme rozlíšiť, či ide o náter nových neskorodovaných predmetov, alebo o náter predmetov napadnutých koróziou.
Nové, zatiaľ neošetrené drevo je vhodné napustiť kvôli životnosti náteru fungicídnou penetráciou, ktorá drevo ochráni pred drevokaznými hubami, plesňami a modraním dreva (napríklad impregnačný náter Herbol-Bläueschutzgrund).