Po-Pia 8:00 - 16:00
0 0 položiek
0 €
Prázdny košík

Poradňa

Som tu pre vás
Roman Magdolinič
info@colormarket.sk
DECOR VERSUS- kôra dreva Technikou VERSUS (latinský výraz pre »brázdu«) dosiahneme atraktívny vzhľad ušľachtilého povrchu, na ktorom sú rovnomerne rozmiestnené pozdĺžne alebo priečne brázdy, ktoré sú vyplnené DECOR Marmorinom alebo DECOR Glamourom. Vzhľad môžeme porovnať aj so vzhľadom kôry dreva
  TRAVERTINO MARMORIN- vzhľad kamenných blokov Technikou TRAVERTINO Marmorin sa približujeme vzhľadu kameňa, na ktorom sú viditeľné čiastočné nerovnosti a kaverny na povrchu, miestami sú viditeľné drobné škáry v reliéfe. Povrch je polo matný s viditeľnými stopami vzoru reliéfu.
TRAVERTINO NIVELIN D Technikou TRAVERTINO Nivelin D dosiahneme vzhľad tehál.  
DECOR SPATOLATO- prírodná štruktúra mramoru  Technikou SPATOLATO dosiahneme vzhľad hĺbky prírodného kameňa a lomených segmentov v samotnom kameni. Mramor v prírode je polopriesvitný kameň, farebný odtieň mu dajú minerálne a iné prímesy. Širokou ponukou odtieňov sa môžeme k želanému odtieňu a prírodnej štruktúre mramoru veľmi priblížiť pomocou techniky Spatolato.
DECOR RUST Príroda, jemným spôsobom zachytená v DECOR technike, vytvára ušľachtilý a unikátny vzhľad domova. Hrou, fantáziou, výberom správneho náradia a odtieňov s DECOR výrobkami vznikajú špičkové umelecké diela, ktoré dodajú domovu svojráznu pečať. Atraktívny a moderný vzhľad. Vyjadrenie individuality / kreativity. Pestrý výber exkluzívnych odtieňov.
DECOR MADEIRA Technikou "Madeira" dosiahneme vzhľad korún stromov lesa, čo je aj samotný názov techniky, ktorý v portugalčine znamená drevo.
DECOR EGEO- prírodný mramor Technikou EGEO dosiahneme vzhľad jemného povrchu, s jemným reliéfom, ktorý pod určitým uhlom pohľadu alebo dopadu svetla na povrch má výraznejší vzor. Štruktúra vzoru pôsobí nenásilne, ale veľmi ušľachtilo ako prírodný mramor Egeo. Pri zvyčajnej realizácii techniky EGEO používame jeden odtieň DECOR Marmorinu, náročnejšia realizácia je zložená z viacerých rôznych odtieňov DECOR Marmorinu, ktoré spolu tvoria konečný estetický vzhľad.
  DECOR DESERT- vzhľad púštneho piesku  Príroda, jemným spôsobom zachytená v DECOR technike, vytvára ušľachtilý a unikátny vzhľad domova. Hrou, fantáziou, výberom správneho náradia a odtieňov s DECOR výrobkami vznikajú špičkové umelecké diela, ktoré dodajú domovu svojráznu pečať. Atraktívny a moderný vzhľad. Vyjadrenie individuality / kreativity. Pestrý výber exkluzívnych odtieňov.
DECOR CLASSIC- jemne rozmazané línie Technikou CLASSIC dosiahneme vzhľad jemne rozmazaných línií, ktoré tvoria medzi sebou nežný vzor. Mäkkými a menej ostrými líniami vytvárame pocit hĺbky. V súčasnosti je zaujímavý a módny vzhľad surového betónu, ktorý vytvoríme paletou sivých odtieňov DECOR Marmorinu.
  DECOR CHESS Dekoratívna technika s kovovým efektom prinesie duch extravagancie a futurizmu na akýkoľvek povrch steny. So štyrmi ultra modernými už pripravenými odtieňmi (bronzový, šedý, zlatý a čierny) a jednoduchým nanesením môže ktokoľvek vdýchnuť glamurózny vánok do svojho obytno-podnikateľského prostredia. Technika Chess sľubuje pravý glamurózny vzhľad pre každý interiér, ktorému chcete dodať duch modernizmu a elegancie.
  DECOR Beton look- vzhľad betónu S paletou sivých odtieňov môžeme s dekorativnou technikou Beton look vyvoriť zaujímavý a moderný vzhľad surového betónu.
  Technikou »Aurora« dosiahneme vzhľad kameňa, na ktorom sú viditeľné menšie nerovnosti a kaverny na jeho povrchu. Na povrchu prechádza kamenný lesk mramoru do stôp kovových prímesí. Miestami pripomína Achát alebo prírodný mramor Aurora, z čoho pochádza aj názov techniky. Na miestach, kde je hladenie veľmi intenzívne, je pocit hĺbky veľmi veľký. Na miestach matného povrchu sú viditeľné len stopy a jemné kontúry vzoru, ktoré sú vyplnené JUB DECOR Glamourom. Technika AURORA
Príroda, jemným spôsobom zachytená v DECOR technike, vytvára ušľachtilý a jedinečný vzhľad domova. Hrou, fantáziou, výberom správneho náradia a odtieňov s výrobkami DECOR vznikajú špičkové umelecké diela, ktoré dodajú domovu jedinečný nádych. Atraktívny a moderný vzhľad. Vyjadrenie individuality / kreativity. Pestrý výber exkluzívnych odtieňov.
                     
  Technikou ACERO dosiahneme vzhľad reliéfu povrchu usne alebo drobnej štruktúry kôry javora. Na záver môžeme naniesť rôzne materiály, ktoré dajú konečnému vzhľadu zvláštnu patinu. Záverečné nátery primerane riedime pre nanášanie štetcom.
  Drevené ploty sú pri rodinných domoch samozrejmosťou. Keď sú dobre upravené, vyzerajú veľmi pekne.  Aby aj váš plot patril k tým krajším, je potrebné ho tiež vhodným spôsobom natrieť. Ak ste rozhodnutý, že plot, ktorý idete natierať, má vyžarovať pozitívnu, prírodnú energiu, tak je OSMO Ochranná olejová lazúra pre vás ako stvorená. 
Fasáda, terasa, záhradný nábytok , pergola... Drevo dotvára vzhľad mnohých domov aj pohodu vo vašej záhrade.  Aby ste si túto pohodu mohli užívať dlhé roky, je vhodné drevo udržiavať v dobrej kondícii.  
Drevo je najprirodzenejší a najpoužívanejší materiál v interiéroch. Využíva sa na nábytok, na podlhy, aj na obklady stien. Drevo je nevyhnutné ošetriť tak, aby sa zakonzervovalo a vydržalo v perfektnom stave čo najdlhší čas.  Na to sú produkty OSMO ušité na mieru.  
S príchodom teplých dní sme svedkami renovácií plotov a brán. Rok čo rok, vrstva novej farby na staré vrstvy, až sa človek pristihne pri tom, že už vlastne ani nevie, aká je tá pôvodná. Spálené chrbty, boľavé svaly rúk, stratený čas, ktorý sme mohli stráviť príjemnejšie...   Dá sa to zmeniť? Samozrejme, že áno! Pohodlne sa usaďte a prečítajte si menší návod, ako na to :)
Čoraz viac sa stretávame s prípadmi, keď sa zákazník rozhodne prekryť staré drevené parkety laminátovou alebo hotovou drevenou podlahou bez toho, aby si uvedomil, že stará, "poctivá" drevená podlaha sa dá prebrúsiť a zrenovovať.   Veľa zákazníkov ani netuší, akú krásnu drevenú podlahu doma má...
Ponúkame služby v odvetví práškového lakovania a predúpravy materiálov tryskaním. 
Dobré to poznáte, idete si po meste vo vašom nablýskanom aute a zrazu niekto do Vás "ťukne". Vtedy Vás napadnú všelijaké myšlienky a jednou z nich je koľko ma to zase bude stáť. Ak sa rozhodnete nenechať to na odborníkov ale chcete si opraviť auto sám, môžeme Vám s tým pomôcť.
Nové, zatiaľ neošetrené drevo je vhodné napustiť kvôli životnosti náteru fungicídnou penetráciou, ktorá drevo ochráni pred drevokaznými hubami, plesňami a modraním dreva (napríklad impregnačný náter Herbol-Bläueschutzgrund). 
Pred začiatkom natierania je potrebné pripraviť povrch kovových predmetov. Musíme rozlíšiť, či ide o náter nových neskorodovaných predmetov, alebo o náter predmetov napadnutých koróziou.
Výber farby do vášho domova nie je vždy ľahká záležitosť. Väčšinou podvedome siahneme po odtieni, ktorý v nás vyvoláva príjemný pocit.
Každoročne korózia "rozožerie" stovky eur v domácnosti ZINGA-ANITOKOROZNY NÁTER NÁHRADA ŽIAROVÉHO ZINKOVANIA Nátery na oceľ vytvoria len ochranný povlak ale po čase začnú praskať a následne sa vytvorí hrdza a farba sa odlúpne. A Vás čaká opätovné natieranie a rekonštrukcia starých náterov, čo nestojí málo peňazí a času. S tým je koniec ZINGA – zinkovanie za studena, je riešením Vašich starosti.